Targus - Making Your Mobile Life Easier
Finland (Select another country) Kauppiaat Suomessa »
Targus - Finland
Targus on ollut edelläkävijänä kannettavien tietokoneiden laukkujen valmistajana yhteistyössä yritysten, jälleenmyyjien ja laitevalmistajien kanssa tarjotakseen parhaan mahdollisen suojauksen kannettavalle tietokoneelle. Targus on edelleen mobiilin datan lisätarvike markkinoiden edelläkävijä. Targus Group International toimii kaikissa maanosissa ja myy tuotteitaan yli 145 maassa.
Myynti :
Postiosoite
Targus Finland Oy
Sinikalliontie 12
Espoo, 02630
Finland
Puhelin
+358 922948016
Email
general.emea@targus.com
Tuotetiedot :
Product Brochures
  • Tablet / iPad Brochure
  • Business Brochure
  • Standard Brochure
  • Takuu Ja Tekninen Tuki
    Web Site
    Kauppiaat Suomessa »
    Jälleenmyyjä :
    Jälleenmyyjä Kotisivu
    Carlson www.carlson.fi
    Citymarket www.citymarket.fi
    Clas Ohlson www.clasohlson.fi
    DNA www.dna.fi
    Elisa www.elisa.fi
    Euronics www.euronics.fi
    Gigantti www.gigantti.fi
    Hobby Hall www.hobbyhall.fi
    iTronic www.itronic.fi
    Jimm's PC www.jimms.fi
    Kärkkäinen www.karkkainen.com
    Minimani www.minimani.fi
    Multitronic www.multitronic.fi
    Power International AS www.power.fi
    Prisma www.prisma.fi
    Suomalainen Kirjakauppa www.suomalainen.com
    Telia www.telia.fi
    Varimport www.varimport.fi
    Veikon Kone www.veikonkone.fi
    Veljekset Keskinen www.veljeksetkeskinen.fi
    Verkkokauppa www.verkkokauppa.com


    Internet Myynti :
    Jälleenmyyjä Kotisivu
    Advania www.advania.fi
    ATEA www.atea.fi
    Cadmandata www.cadmandata.fi
    Canorama www.canorama.fi
    Data Group www.datagroup.fi
    Decens www.decens.fi
    Dell www.dell.fi
    Devnet www.devnet.fi
    Dustin www.dustin.fi
    Eurotoimistotukut www.eurotoimistotukut.fi
    Fujitsu www.fujitsu.fi
    G30 www.g30.fi
    Hämeenlinnan Toimistotarvike www.htt.fi
    Ilona IT www.ilonait.fi
    Laatumikro www.laatumikro.fi
    Luurinetti www.luurinetti.fi
    Lyreco www.lyreco.fi
    MacPeople www.humac.fi
    Marski Data www.marskidata.fi
    mCare Pro www.mcarepro.fi
    Printcom www.printcom.fi
    Staples www.staples.fi
    Telia Inmics Nebula www.inmicsnebula.fi
    Tietokeskus www.tietokeskus.fi


    Tukkuliike :
    Jälleenmyyjä Kotisivu
    ALSO Finland www.also.fi
    Exertis Captech www.exertis.fi
    F9 Distribution www.f9.fi
    Ingram Micro www.ingrammicro.fi
    Techdata www.techdata.fi
     
    Copyright © 1996-2020 Targus. All rights reserved.